Esenyurt Olgun ve Genç Bayan Ceylan Ceylan

Esenyurt Olgun ve Genç Bayan Ceylan Ceylan
Merhaba arkadaşlar ben Ceylan sizlere biraz kendimden bahsederek güzel arkadaşlıklar kurmak istiyorum beni tanımak için profilime baktığınız için ayrıca baştan teşekkür ederim.

Eğlenceli ve neşeli biri olduğumu söyleyebilirim kendim ile barışık girdiğim her ortama alışa bilen yabancılık çekmeyen biriyim her bayanın olduğu gibi benimde hobilerim ve fobilerim var öncelikle sizlere hobilerimden bahsetmek istiyorum genelde yemek yapmasına bayılıyorum yada mutfakta vakit geçirmesini seviyorum diye bilirim daha sonrasında alış veriş yapmasını gezmesini seven biriyim gezmek dediğim İstanbul içerisinde değil farklı şehirlere giderek gezmeyi tarihimizi gezmeyi seviyorum.

Fobilerim olarak da kedilere karşı alerjim var, çok sevimli bu hayvan dostumuza karşı böyle zor bir hastalığım olması üzücü ama malesef yapacak bir şey yok.

Ayrıca asansör de kalmak gibi kötü bir durum daha var buda beni aşırı korkutan bir durum. Arkadaşlık kuracak olduğum değerli insanların bu bilgileri bilmesi benim için çok önemli zor bir bu tarz bir durum ile karşı karşıya kaldığımızda beni teselli edebilecek temiz, bakımlı kişilerin arkadaşlık kurması beni çok mutlu eder.

Sizleri zor anlarınızda yanınızda olacak gülen bir yüz arıyorsanız Esenyurt escort olarak sizlere refakat etmek isterim.