Esenyurt Esenyurt Yeni Elit Bayan Hale

Esenyurt Esenyurt Yeni Elit Bayan Hale
Güzel bir hayatınızın olması için güzel dostluklarınız olması gerektiğini herkes biliyor birde benim gibi ailesinden uzak bir kişi iseniz sizlerin yanınızda olacak arkadaş ve dostlara daha çok ihtiyacınız oluyor ismim ve bilgilerim profilimde yazdığı için tekrardan buraya yazarak tekrarlamak istemiyorum arkadaşlar.

İstanbul'da yaşamımı sürdürmekteyim aslen Trabzonluyum ailemden uzak yaşıyorum kendi ayaklarımın üzerinde dura bilen ne istediğini bilen biri olduğumu söyleye bilirim.

Bir çok iş arkadaşım var ancak kendi yaşamları nedeni ile yeterli ilgiliyi tabiki bana gösteremiyorlar bende beni anlayacak arkadaşlığımızı dostluğa taşıyacak kişiler arıyorum.

Spor yapmasını ve eğlenmeyi gerçekten seven biriyim en kötüsü de bu çünkü eğlenmek için yanınız da arkadaşlarınız olması önemli benim bir kedim var onun ile vakit geçiriyorum fakat o bile bazen beni istemiyor gidip kendi oyuncaklarıyla oynamayı bana tercih ediyor. tesettürlü escort Erenköy olarak arkadaşlık edicek olduğum kişilerin temiz , bakımlı olması önemli.

Sizlere hayatım hakkında biraz bilgi paylaştım benim hakkımda daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsanız ve sizlere refakat edecek birini arıyorsanız yukarıda bulunan numaramdan bana ulaşa bilirsiniz