Anal Seks Neden Can Acıtır?

Anal Seks Neden Can Acıtır?
İlk kez seks yapmıyorsanız, cinsel ilişkiye girmek acı vermekten daha zevkli olmalıdır. Bununla birlikte, seks sırasında ağrı yaşamak düşündüğünüzden çok daha yaygındır; sadece pek çok kadın endişelerini paylaşacak özgüvene sahip değildir. Seks, her ilişkinin önemli bir parçasıdır ve doğru seks pozisyonunu bulmakta zorlanmak ya da sizi rahatsız etmeyen bir pozisyon, sekse bakış açınızı etkileyebilir. Eğer bir anal Esenyurt escort bayan değilseniz özellikle anal seks sırasında canınız çok yanabilir. Sizlere canınızın yanmasını önleyecek bir takım ipuçları vereceğiz.

Anal Seks Sırasında Acı Nasıl Önlenir?


Ağrıyı durdurmak için çok hızlı ve kolay bir çözüm, seks sırasında daha fazla kayganlaştırıcı kullanmaktır. Vajina astarınızın daha sıkı olması da mümkündür, özellikle ön sevişmeye zamanınız olmadıysa, bu nedenle biraz yağ eklemek daha az ağrılı seks ile sonuçlanabilir.

Ek olarak, herhangi bir fark olup olmadığını görmek için bu pozisyonu yumurtlama süreniz civarında uygulamayı deneyin. Çoğu kadın o zamanlar bu pozisyondan hoşlanır ve bunun nedeni serviksin hafifçe yükselmesi ve penise daha fazla yer kalmasıdır. Diğer bazı fikirler, pozisyonunuzu biraz değiştirmek ve daha rahat hale getirmek için yastık kullanıyor olabilir.

Bunların hiçbiri işe yaramazsa, deneyebileceğiniz birçok seks pozisyonu olduğunu ve bunların size daha zevkli görünebileceğini unutmayın. Bir şeyleri değiştirerek yatak odasına biraz baharat eklemek, ilişkinize biraz ateş katabilir ve size acı vermeyen en iyi seks pozisyonlarını bulmanıza yardımcı olabilir.